Çiçek Eşliğinde Notlar

Yakınlarımıza, arkadaşlarımıza veya sevgilimize çiçek gönderirken, kart notuyla birlikte mutluluklarına ortak olmak isteriz. Kart notuna ne yazmalıyım diye düşüyorsanız, çiçek notları yazımızdaki sözleri kullanabilirsiniz. Güzel bir kart notunun, yaptığınız sürprizin etkisini arttıracağına emin olabilirsiniz.

 

Önerdiğimiz notlar

 

SEVGİLİYE

Biricik sevdiğinize göndereceğiniz romantik çiçeğinizin yanında kart mesajı olarak yazabileceğiniz güzel sözler:

1- Benimle olan birlikteliğinin gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesi dileğiyle...

2- Sana gönderdiğim çiçekler güzelliğinin karşısında solmazlar umarım.

3- Hayatımdaki varlığın için teşekkürler. Seni seviyorum.

4- Seni ne çok sevdiğimi çiçeklere sor çünkü onlara fısıldadım aşkımızı...

5- Sen Benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın. Seni Seviyorum Aşkım!

6- Bence iyi ki varsın, çünkü senden başkasını zaten sevemezdim...

7- Gerçek aşklar, sonsuza kadar gider. Benimle oraya gelir misin?

8- Gözlerinin içine her baktığımda orada kendimi görmek istiyorum. Seni kelimelerin anlamlarının ifade edebildiğinden çok daha fazla seviyorum.

9- Sensiz geçen her günüm şahidim olsun ki seni daima seveceğim

10- Ruhumun en güzel ve en temiz köşesinde sen varsın, seni sonsuza dek seveceğim

11- Ne sevdalar gördü bu yürek, ama bir sende çarptı bu kadar kalbim ve seni sen olduğun için sevdi yüreğim. Ne çaredir, ne derman hiçbir güç ve kuvvet. Seni seviyorum ey yar, gel bana bir parça sükunet.

12- Eğer adına eşlik edecekse soyadım, Allah için ahirete kadar senindir sol yanım.

13- Ömrümün en virane sapağında denk geldi sana düşlerim, seni seven kalbim ve saçlarına vurulan gözlerim oldu en büyük suçlu.

14- Dışarısı soğuk ve daha soğuk olacak. Ben ise soğuğun tam ortasında senin için yanan yüreğimle şarkılar söyleyeceğim bu güzel günün akşamında.

15- Her şeyin bu kadar yalan ve sahte olduğu bir dünyada, ömrümün ortasında nasıl da güzel duruyorsun adam! Her şarkının içinde kendine yer buluyorsun sevgilim. Her güzel manzaranın tam ortasında duruyorsun. Seni Seviyorum!

16- Gözlerin gözlerimde, aşkın içimde, ruhun bedenimde olduğu sürece seni seveceğim!

17- Hayat seninle güzel. Seni seviyorum!

18- Denizim değil dalgam, ateşim değil külüm, ilk
sevdi
ğim değilsin affet, son sevdiğim olur musun?


19- Aşkının büyüklüğünü hiçbir sevgi geçemez. Yüreğimdeki en özel insana sevgilerle?

20- Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, ne de
a
şkımı körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.


21- Yanında olamadığım için çok üzgünüm, Seni Seviyorum!

22- Yaşadığım en farklı ve en güzel duyguları senin sevgin verdi yüreğime. Seni seviyorum!

23- Dünyanın en tatlı ve en güzel sevgilisine?

24- Varlığın dünyamı aydınlatan güneş, içimi serinleten su gibi bir tanem. Seni çok seviyorum!

25- Sevgin sahip olduğum en kutsal duygu! Seni seviyorum ve sonsuza dek seveceğim?

26- Yüreğimin tek sahibine, en güzel dileklerimle!

27- Hayatıma anlam katan özel sevgili, sen her şeyin en güzeline layıksın. Seni çok seviyorum!

28- Seninle geçirdiğim her gün bir kat daha fazla güzelleştiriyor hayatımı. Seni seviyorum bir tanem.


SENİ SEVİYORUM MESAJLARI

1- Canımı kapına, yüreğimi ellerine, ruhumu bedenine, uykumu yatağına, öpücüklerimi dudağına göndereceğim! Ve yemin ederim seni ölünceye kadar seveceğim...

2- Sana ne demeliyim bilmiyorum güneşim desem güneş batıyor, hayatım desem hayat kısa, gülüm desem oda soluyor, sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor.

3- Sen sadece gel sevgili, ben seni her defasında yeniden başka bir aşkla severim...

4- Benim canıma kattığım, içimin ta dibine koyup oradan hiç çıkarmadığım, benim güzel gözlü, nur yüzlü sevgilim... Seni hep seveceğim.

5- Seni her gördüğümde yeniden çiçek açan saçlarından severim seni sevgilim. İçime çektiğim kokundan, canı sardığım teninden, bana gelen ayaklarından severim seni ben.

6- Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni seviyorum...

7- Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı...

8- Gözlerinin deryasına kapıldım gidiyorum gözüm kapalı, sözlerine kapıldım duymuyorum dünyayı, gülüşüne vuruldum umrumda değil hayat sen varken yanımda sevgilim benim seviyorum seni.

9- Seni sevmek hayata haykırmak gibi, seni sevmek bütün güzeIIikIerin başIaması gibi. Seni sevmek hayata yeniden başlamak gibi...

10- Sen bana gülümsedin ve ben o an yeniden doğdum. Miladım oldun, aşkım oldun, aşka inancım oldun. Seni seviyorum ve hep seveceğim.

11- Seninle aynı yüzyıl içinde, aynı tarihte, aynı şehirde ve aynı kalpte yaşamak ne büyük lütuf... Seni daima seveceğim sevgilim...


SEVGİLİYE DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

1- Sen... Bulduğuma hala inanamadığım, gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığım, günümü aydınlığa çeviren sevgilim... İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

2- Tüm mevsimleri tek güne, tüm yılları tek mevsime sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi ki doğmuşsun sevgilim.

3- Hayatının geri kalanında tüm kötülükler senden uzak olsun. Üzüntüler sana yasak mutluluklar yanında olsun. Doğum günün kutlu olsun.

4- Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için, hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

5- Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. Tüm kötülükler senden uzak, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

6- Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

7- Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici, umutların kalbin gibi temiz olsun. Umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın...

8- Dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellik varsa o da sensin. Kalbinden geçen ne varsa yeni yaşında seninle gelsin. İyi ki benimlesin Sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

9- İyiye, güzele dair ne varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun sevgilim!

10- Sadece bugün değil, seninle geçen her gün çok değerli. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun!

11- Bugün gökyüzü daha berrak, denizler daha sakin, güneş bir başka neşeli...Bugün senin günün. Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.


SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

1- Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz!

2- Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum!

3- Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.

4- Verilebilecek en güzel hediyeydi sevgin, görebileceğim en güzel görüntü, sevdaların en deriniydi. Sesini duyabilmek büyük mutluluk, binlerce teşekkür binlerce sevgi sana sevgilim, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

5- Sevgilerin en yücesi tadılabilecek hazzın en doyumsuz olanı buı yaşadığım, koklanabilecek en güzel koku, yaşanmış en büyük aşk bizimkisi. Seni seviyorum.

6- Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer Günün kutlu olsun!

7- Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Sevgililer Günün kutlu olsun.

8- Efsaneler der ya, her gökkuşağının altında bir hazine yatarmış. Sen benim gökkuşağımın sonu, en değerli hazinemsin... Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

9- Belki yanında değilim ama dün de, bugün de, yarın da yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

10- Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

11- Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgilim!

12- Gün bizim günümüz. Kutlu olsun!
13- Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım...

14- Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle... Seni Seviyorum !

15- Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer Günün Kutlu Olsun!

16- Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

17- İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer Günün Kutlu Olsun!

18- Bu Sevgililer Günü?nde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat..

19- Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var... Sevgililer günümüz kutlu olsun!

20- Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm... Sevgililer günün kutlu olsun!

21- Seni çok seviyorum. Sevgiler günümüz kutlu olsun sevgilim!

22- Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer Günün Kutlu Olsun!

23- Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

24- Öperim dudaklarından, gül kokulu yanaklarından her daim gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin... Sevgililer günün kutlu olsun!

25- Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım... Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

26- Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana! Sevgililer Günün kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.


ETKİLEYİCİ KART NOTLARI

1- Beni sonsuz aşkınla bambaşka dünyalara taşıdığın için sonsuz teşekkürler. Seni tarif edilemeyecek bir tutkuyla seviyorum.

2- Sana verilebilecek en güzel hediyeyi düşündüm. Ancak dünyanın en mükemmel varlığına daha iyi ne verilebilirdi ki? Sonsuz sevgimi aşk dolu kalbimi vermeye karar verdim. Tabii sembolik bir de hediye. Sevgi dolu günlerimiz kutlu olsun .

3- Şarap eskidikçe güzel, gün yenilendikçe, tatlı yenince güzel ve hayat... Hayat, seni sevince güzel sevgilim.

4- Gözlerine bakmak, yüzme bilmeyen bir çocuğun dünyanın en derin okyanusunda yüzmek gibi. Can simidim, sevgilim. İyi ki benimlesin.

5- Grisi yoktur aşkın; ya siyahı, ya beyazı seçeceksin. Sen benim kalbimin en beyazı... Hep mutlu olmanı dilerim.

6- Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Dilerim bu hediye beniyanında hissettirir.

7- Miladım oldun, hayata dair hatırladığım ilk anımsın. Hediyeni güvercinlerin kanatlarında göndermek isterdim, kısmet değilmiş. Hep benimle kal sevdiğim...

8- Yaşamak için hayata dört elle sarılmak lazımdı oysa benim sadece 2 elim vardı. Sonra sen, ben oldun... İyi ki varsın şükür sebebim...

9- Ne dağlara yazarım aşkımı ne de taşlara... Ben senin aşkını kalbime yazdım, her nefesimde seni yaşıyorum.

10- Dünyanın 7 harikası varmış. Yalan! Senin varlığının yanında başka bir harikadan söz edilebilir mi? Gönlümün anahtarı al senin olsun sevdiğim, kapım açık, hep gel...

11- Bana her bakışında kendimi kaybediyorum. Güzel gözlerinden sen sorumlusun; bana seslendiğin an kulaklarım dünyaya sağır, bülbül sesinden sen sorumlusun; ellerimi tuttuğunda hayat durur gibi oluyor, aşık gönlümden sen sorumlusun...


AŞK MESAJLARI

1- Aşk insanın hayatı boyunca yaşamadığı ilk defa yaşanılan bir duygudur. Bu eğer birine aşıksan sevdiğini gördüğünde kalbinde bir heyecan basar derlerdi inanmazdım. Şimdi 2- 2- 2-

2- İnanıyorum çiçeklerin şarkı söylediğine ve dünyanın güzellik için döndüğüne. Gözlerim gözlerine değdiğinden beri şimdi inanıyorum hayata sevdiğim...

3- Sen benim yarınIarıma umutIarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınIarım için bir merhabasın... Seviyorum seni aşkım..

4- Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? İlk ve son aşkımsın. Ne oIursa oIsun bu kalp yalnızca senin için atacak...

5- Her gün yeni bir şarkıda buluyorum seni ve güzel gözlerini. Ruhumu besleyen, benim olduğum yerden çok daha başka bir yere götüren, bana herkesten farklı bir haz veren bu başıma gelen. Aşkımız daima ilk günkü alevi ile yanmaya devam etsin sevdiğim...

6- Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, ruhumun eşi, biriciğim olduğun için teşekkürler sana. Hayatıma girdiğin andan itibaren bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana sevgilim...

7- Hadi gel tut hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice aşk dolu yıllara...

8- Seninle olmaktan, seni yaşamaktan, seni okumaktan başka bir dileğim yok bu fani hayattan. Bir tek seni seveyim ve her gün yeni bir senli şarkı duyayım kulaklarımda.

9- Aşkın en güzel bestesisin sen. Bütün şarkılara nakarat, bütün melodilere bir es. Sen benim dilimin bildiği söz, ayaklarımın gittiği yol, gözlerimin gördüğü güzel sevgili...

10- Ben aşkla büyüyorum sevgili, seninle bırakıyorum çocukluğumu geride. Seninle çizgiler düşüyor alnıma, gözlerimin etrafına. Ben seninle ben oluyorum sevgili.

11- Günüm, gecem, ayım, yıldızım, güneşim, sultanım, baş tacım... İki kalbin birlikte atması. Sanki birimiz olmasa diğerimiz nefes alamayacakmış gibi. Sanki birimiz görmese diğeri siyaha boyanacakmış gibi. Biz biriz ve birlikte çok güzeliz.

12- "Ey aşka anlam veren kadın; niyetim senle yaşayıp, senle büyüyüp, senle yok olmaktır bu dünyadan zira senin olmadığın dünya yaşanmaya değer değil."


ROMANTİK MESAJLARI

1- Ne senden öncesi ne de senden ötesi hakkında yok bir fikrim, sen benim miladım oldun. Bana ilk gülüşün yılbaşım , yerim hep yanıbaşın sevgilim.

2- Sana baktıkça yarınlar umudum oluyor. Gülüşünde küçük bir kız çocuğu el sallıyor sanki gelecekten. Varım, yoğum, her şeyim...

3- Göz kapakların arasında kaybolmak vardı şimdi. Her göz kırpışında kirpiklerinin meltemi ile huzur bulmak. Ah bilsen sevgilim, sen diye bitti bu genç bedenim.

4- Karanlık gecedeki ay ışığı gibi girdin hayatıma, dudaklarımda gecenin ıslaklığı, kalakaldım. Aşkmış adı, sonradan anladım.

5- Sensiz geçen her gecede kalbim sağır oluyor bütün hislere. Öyle seninle doluyum ki, yokluğunda annesini özleyen bir çocuk kadar huysuz, sabırsız ve mutsuzum.

6- Hangi gece sana olan sevgim kadar uzun, hangi gü kirpiklerinin rüzgarına hasret, sana selam olsun sevdiğim...

7- Gözlerin gözlerime değdiği anda volkanlar patlıyor kalbimde. Öyle yanıyor ki içim aşkınla, karlar yağsa da bana mısın demem bundan böyle.

8- Suyun damlasında, göğün yıldızındasın sevdiğim, evrenin bütün güzellikleri ruhunda toplanmış sanki. Kabul olmuş en güzel duam... Seni seviyorum.

9- Yanımda olduğun her saniye düğün dernek; yokluğun depremler sanki. Denizlere emanet ettim sevgini, bir ömür her dalgada seni fısıldayacaklar sevgilim.

10- Öylesine bensin ki göz bebeğimde taşıyorum seni. Göz yaşlarımla akıp gitme diye bir ömür ağlamamaya yeminliyim sevgilim.

11- Uyanışlarıma isyan ettiren, her saniyesini kaydetmek istediğim kusursuz bir rüya seni sevmek. Tüm çalar saatlere isyanım, senden öncesi yok saatlerin, sonrası da olmayacak inan...


DOĞUM GÜNÜ

Mutlulukların paylaşıldığı doğum günü kutlaması için zarif çiçeklerin yanına ekleyebileceğiniz kart notu doğum günü mesajları:

1- Yeni yaşının gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesini temenni ederim.

2- Yeni yaşında yüzünde gülümseme eksik olmasın.

3- Yeni bir yıl, yeni bir umut, yeni bir hayattır. Umutlarını kaybetmediğin bir yıl olmasını dilerim.

4- Yeni yılında tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğiyle, mutlu yıllar.

5- Yeni yaşında hayal ettiğin bütün mutluluklara ulaşmanı ve hayatın bütün güzelliklerini birlikte yaşamayı diliyorum. Yanında olamasam da kalbim hep seninle, mutlu yaşlar...

6- Her yeni yaşın bir öncekinden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını diliyorum. Yüzündeki gülümsemeni hiç kaybetme çünkü sana çok yakışıyor. Yeni yaşın kalbinin tüm güzellikleri ile gelsin, nice mutlu yıllara.

7- Tonton bir nine olup da eski günlere daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler anılar biriktireceğin yepyeni bir yaş seninle olsun! İyi ki varsın yoksa her şey biraz eksik kalırdı. Doğum günün kutlu olsun!

8- Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın, Mutlu yıllar...

9- Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun..

10- Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için, bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın Kutlu olsun.. İyi ki doğdun..

11- Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmem ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

12- Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

13- Doğum günün kutlu olsun, yarın bugününden daha mutlu olsun.

14- Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun.

15- Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun..

16- Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun...

17- Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.

18- Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

19- Bazen insanlar güzeldir. Sadece görünüşleriyle değil. Sadece söyledikleriyle değil. Olduklarıyla. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın..

20- Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak "hayat katar" yıllarına. Doğum Günün Kutlu Olsun.

21- Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!

22- Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

23- Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

24- Ama coşkun, ama yorgun, bir yıl daha geçiyor yaşamından.. Olsun. Sevgilerin en güzeli ile yoğrul, doğum günün kutlu olsun.

25- Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara...

26- Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.

27- Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara...

28- Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun...

29- Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

30- Sağlıktan öte güzelliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

31- Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.

32- Geçmişinde de hep mutluydun, geleceğinde de hep mutlu olman, bizleri de mutlu etmen ve güldürebilmen dileğiyle. Doğum gününü tüm içtenlikle kutlarım.

33- Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.

34- Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun...

35- Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

36- Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

37- Yaşa. Sev. Gül! Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara...

38- Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun

39- İlk dünyaya gelişinde kıskanmıştım seni,kavga ettik didiştik ama bil ki hep sevildin mutlu yıllar

40- Tüm yaşadıklarımız ve yeri doldurulamaz hatıralar için teşekkürler. Sana doğum gününde bir sürü dilek gönderiyorum canım kardeşim

41- Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıktan doğar. Bugün hep gülümse mutluluğun kadar. İyiki doğdun.

42- Şefkatli bir kardeşe hayatımda yer verdiğin için Allaha şükrediyorum. Doğum günün kutlu olsun hayatta her şeyin en iyisi senin olsun

43- Hayal edebildiğim en büyük hazinem kardeşim olarak yaşıyor. Doğum günün kutlu olsun

44- Yıllar boyunca yanımda olduğun için iyiki doğdun kardeşim

45- Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle...

46- Sen; en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım!

47- Sen.. Saç tellerine kadar sevdiğim. Varlığına ne kadar şükretsem az. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

48- Aslında düşündüklerim, yazdıklarım belki de çok saçma şeyler ama sana yazınca tüm cümleler, tüm kelimeler, tüm heceler, tüm harfler çok değerli oluyor. Tıpkı hayatımdaki en değersiz ve anlamsız şeylerin seninle anlam bulması gibi. Benim için çok ama çok değerlisin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

49- Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

50- Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

51- Bugün senin doğum günün.. İyi ki doğmuşsun. Keşke kuru bir mesajla değil de, yanı başında gözlerinin içine bakıp kutlayabilseydim. Kocaman, sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılabilseydim sana...

52- Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.


53-Yeni yaşında sevdiklerinle birlikte olmanı diliyoruz. Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın. İyiki varsın ve iyiki doğdun! Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum.  

 

54- Doğum günün kutlu olsun!

55- Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Nice yıllara canım...

56- Yıllar geçtikçe kazandıkların geride kalanları hiç aramasın. Her yaş yüreğini ve yüzünü bir kat daha fazla güzelleştirsin. Nice senelere?
 

57- Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

58-Sevgi yüreğinden gülücük yüzünden,sağlık bedeninden ve başarı hayatından hiç eksik olmasın. Nice senelere canım?


59- Sakın geçen yıllar hüzünlendirmesin seni! Aksine yaşadığın ve bize yaşattığın tüm mutluluklar adına gurur duymalısın ve gülümsemelisin hayata? İyi ki varsın!

60- Varlığınla hayatıma kattığın anlamları bir bilsen. Doğduğun ve yanımda olduğun için ne kadar şanslı olduğumu biliyorum. Hiç ayrılmamak dileğiyle? Mutlu seneler!


61- Aynı gökyüzünü paylaşamıyor göz göze bakamıyoruz kaç zamandır ama baktığım her yerde görüyorum seni ve yüreğimin her atışında hissediyorum delicesine nice yıllara birtanem seni çok ama herseyden çok seviyorum...

62- Kutlanmaya değer tek gün bugün! Senin doğum günün bugün! Üzüntülere son mutlu yarınlara başlangıç bugün! Nice mutlu senelere?

63- Seninle arkadaşğı, seninle dostluğu, seninle sevmeyi ve sevilmeyi öğrendim. Hayattaki en büyük talihim! Yaşam devrimim! İyi ki doğdun! Nice senelere?


64- Yıllar önce dünya tatlısı bir çift göz açılmış hayata. Başındaki melekler dua etmişler güzel yüzlü ve güzel yürekli olması için!Zaman geçipte büyüyünce bu cici kız, yeryüzündeki en özel insanlardan biri olmuş. Ne mutlu ki onun dostu olma şansı verildi bana... İyi ki doğdun, iyi ki varsın canım?

65- Birlikte geçirdiğimiz her dakika öylesine güzel ki,varlığın için teşekkür borçluyum yaradan?a? Doğum günün kutlu olsun bir tanem?

66- Umutların gerçek, korkuların yok olsun. Sağlık ve başarı en kadim dostların olsun. Nice Senelere?

67- Doğum gününüzü kutlar, her şeyin güzel yüreğinizin dilediğince gerçekleşmesini temenni ederim.

68- Sırdaşım, mutluluk kaynağım, güvendiğim tek arkadaşım. Nice Mutlu Senelere..

69- Hayal ettiğin tüm güzelliklerin gerçekleşmesi için evrendeki tüm canlıların bir araya gelebileceği bir gün olsun bugün. Nice mutlu yıllara?

70- Sevdiğin insanların hep başucunda olacağı, umut dolu bir yıl senin olsun. Sevgilerle?

71- Yüreğe huzur ve neşe veren sevgiler vardır yaşamı anlamlı kılan. Hayatımıza katıldığın o ilk günden beri böyle duygular verdin yüreklerimize? Seni çok seviyoruz.

72- Yıllar geçtikçe kazandıkların yüreğini engin ve bilge kılsın güzel dostum? Varlığınla hayata kattığın anlamlar hep özel ve büyük olsun. Nice mutlu Yıllara?

73- Gülen gözlerin ve güzel yüzünle binlerce renk kattın yaşamıma, varlığınla gurur duyuyor ve seni çok seviyorum. Nice senelere?

 

YENİ İŞ

En yakın arkadaşınızın yeni iş günü heyecanını paylaşmak için göndereceğiniz çiçeğinizle birlikte iletebileceğiniz çiçek notları

1- Yeni işinde başarılar dilerim. Senin için hayırlı olur umarım.

2- Yeni işinde her şeyin yolunda gitmesi dileklerimle.

3- Yeni bir iş, yeni bir başlangıç her şey gönlünce olur umarım.

4- Başarılarının yeni işinde de devam etmesini temenni ederim.

5- Kariyer basamaklarını bir bir tırmandığın hayatında, seninle karşılaşmak çok güzel. Her şey gönlünce olsun. Başarılar!

6- Birlikte çalıştık, birlikte kazandık. Yola yalnız devam etsek de, başarı seninle olsun!

7- Daha nice başarıları sevdiklerinle kutlaman dileklerimle yeni görevini tebrik eder, başarılar dilerim.

8- Başarı, şans ve huzur seninle olsun. Yeni işinde başarılar dilerim

9- Emek ve umutla giriştiğin her işinin gönlünce ve hayırla gitmesini diler, yeni görevinde başarılar dilerim.

10- Yeni iş/okul hayatında her geçen gün daha ileriye gitmeni dilerim. Başarı, şans ve huzur seninle olsun.

11- Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle

12- Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz...

13- Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle.

14- Yeni görevinde başarılar diliyorum.

15- Ruhumun akan pınarı yeni işin sana mutluluk ve bol kazanç getirsin. Güzelliğin işine yansısın. Başarılar ve her daim mutluluklar seninle olsun Sevgilim.

16- Yeni işinde başarılar, yolun açık olsun bir tanem.

17- Aşkım yeni işinde başarılı ve mutlu olman dileğiyle seni seviyorum.

18- Başarı ve huzur diliyorum. Sevgiler..

19- Aramızdan ayrıldığın için üzgünüz ama dünyanın sana ihtiyacı var.

20- Aramıza hoş geldin Sevgilim. Yeni işinde başarılar dilerim.

21- Başarılarının devamı dileğiyle bir tanem.

22- Yeni işinde her şey gönlünce olmasını dilerim Aşkım.

23- Her yeni iş, yeni umut olacaktır. Umutlarını hiç bir zaman kaybetmemen dileğiyle...


YILDÖNÜMÜ

Mutlu birlikteliğinizin yıldönümünü kutlamak için seçtiğiniz şık çiçeğinizin yanına ekleyebileceğiniz anlamlı yıldönümü mesajları:

1- Bu yıldönümünde mutluluğumuzun devamını dilerim.

2- Her geçen yıl umarım bir önceki yılımızdan daha güzel olur.

3- Seninle geçirdiğim her yıl benim için çok değerlidir.

4- Bu yıl da birlikteyiz. Ne mutlu bize!

5- Seninle geçen her yıl bir başka güzel.

6- Daha nice sayamadığımız yıllara.. Hep birlikte. İyi ki varsın!

7- Dilimden düşmeyen şarkım, ağzımdan düşmeyen lokmam, düşümden düşmeyen düşüm, yüreğimden düşmeyen duam, aklımdan düşmeyen sevdamsın sen..

8- Kalbimin sahibi, seninle bir ömür en güzel günlere yürümek paha biçilemez.

9- Dünya düşündüğümüzden daha büyük ve insanlar göründüklerinden daha soğuk. Birlikte yaşlanmayı hayal ettiğimsin, bir ömür sevginle ısınmak istiyorum, seni seviyorum.

10- Kaç yıl geçerse geçsin sana olan aşkım hala taze, birlikte nice mutlu yıllara.

11- Hayatımın geri kalanında da her sabah seninle güne başlamak istiyorum. Bana yaşattığın tüm mutluluklar için binlerce kez teşekkür ederim.

12- Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.

13- Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

14- Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle...

15- Bir daha asla umutsuzluga kapilmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, Dünyamı yaşanır halegetiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. Nica yıllarımız olsun.

16- Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım sevgilim.

17- Beni ben yapan senin varligin canim! Hayatimda oldugun için sonsuz teşekkürler... Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.

18- Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Birlikte nice yillar geçirmek dilegi ile.

19- Elinden tutup nereye gittigini umursamadan yürüyecek birisi olmaliydi, ben bu yolculuga seninle çikmayi sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim...

20- Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun...

21- O büyük gün daha dün gibi, başima gelen en güzel mutluluktu seninle hayatimi birleştirmek oldu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

22- Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninIe yaşamak istiyorum. EvIiIik yıIdönümümüz kutIu oIsun birtanem...

23- Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek! Daha nice yıllarımızı birlikte kutlamak dileğiyle birtanem?

24- Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Bana yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım!

25- Hayat denilen bu yolu seninle paylaşıyor olmak ne büyük bir şans benim için. Daha nice mutlu yılları birlikte geçirmek dileğiyle?

26- Her şeyi ile mükemmel bir eşsin sen. Birlikte geçireceğimiz daha nice evlilik yıldönümlerine canım benim.


27- Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi. Birlikte nice yıllar geçirmek dileğiyle hayatım.

28- Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dileğiyle?

29- Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum!

30- Geride bıraktığımız yıllarda her daim yanımda olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Daha mutlu yıllara daha birlikte geçirmek dileğiyle?


ARKADAŞA

1- Değerli arkadaşım, iyi ki varsın.

2- Canım arkadaşım. Varlığın için teşekkürler.

3- Arkadaşlığımız kadar güzel olan çiçekleri gönderiyorum sana.

4- İyi günümde, kötü günümde yanımda olan canım arkadaşıma.


AÇILIŞ NOTU

1- Yeni yerinizde mutlu olmanız dileğiyle...

2- Yeni bir başlangıç umarım her şey dilediğiniz gibi olur.

3- Yeni yerinizde bol kazançlı günler sizi bekliyordur umarım.

4- Yeni yerinizin size uğur getirmesini temenni ederim.


5- Hayırlı, uğurlu olması dileğiyle.

6- Yeni yeriniz hayırlı olsun, bol kazançlar dileriz.

7- Açılışınızın hayırla vesile olmasını diler, bol kazançlar temenni ederiz.

8- Hayırlı olmasını diler, bu ilk adımın daha nice adımlara vesile olmasını temenni ederiz.

9- Yeni iş yeri açılışınızın size mutluluk ve başarı getirmesini ve her şeyin gönlünüzce olmasını dileriz.

 
TÖREN - DÜĞÜN

1- Hayat boyu mutluluklar dilerim.

2- Birlikteliğinizin bu en güzel gününde daima mutlu olmanız dileğiyle...

3- Umarım bir ömür mutlu olur ve birlikteliğiniz sonsuza kadar devam eder.

4- Güzel ve mutlu günler daima sizinle olsun...

5- Yaşam boyu sağlıklı, mutlu, güzel günler sizinle olsun.

6- Orada olamasam da kalbim sizinle, "evet"leriniz hayatınıza güzellik katsın.

7- Aile olmaya attığınız bu ilk adımda gönülden tebrik eder, mutluluklar dilerim.


GEÇMİŞ OLSUN

En kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ettiğiniz sevdikleriniz için içten geçmiş olsun mesajları:

1- Acil şifalar!

2- Bir an önce sağlığına kavuşmanı dilerim.

3- Çok geçmiş olsun.

4- Umarım kısa zamanda iyileşirsin.

5- Hastalığından biran önce kurtulman dileğiyle.

6- Çok üzüldüm. Acil şifa diliyorum.

7- Hemen sağlığına kavuşup bir an önce aramıza dönmen dileğiyle, geçmiş olsun

8- İşten kaytarmak için güzel bahane. Hadi inanmış gibi yapalım;) Geçmiş olsun!

9- Kalplerimiz seninle, bir an önce gozlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz. Geçmiş olsun.

10- Dünden daha güzel günlere birlikte yürümek dileğiyle. Geçmiş olsun

11- Gönülden inanıyoruz en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine, o eski güçlü ve sevecen dostumuzun yeniden aramıza katılacağın günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Acil şifalar diliyoruz.

12- Kararan günler bitecek, rengarenk günler bizim için gelicek. Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşmanı dilerim.

13- İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceksin. Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle.

14- Hastalıklarda sabret ki sağlığının kıymetini bilesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

15- Yürekte sevgi olunca her şey atlatılır. Sakın bir daha hastalanıp bizi sensiz bırakma. Geçmiş olsun.

16- Duydum ki hasta olmuşsun, sana ilaç olarak sevgimi yolluyorum. En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle.

17- En kısa zamanda iyi olmanı dilerim. Seni Seviyorum.

18- Mesajların en samimisi, sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum. Daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.

19- Hastayken bile güleceksin ki iyileşebilesin. Sen hep bizim yanımızda olcaksın ki hastalıklar bizden uzak olacak. Geçmiş Olsun!


20- Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.

21- En kısa zamanda sağğına kavuşman dileğiyle.

22- Kendine bundan sonra dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.

23- Bir an önce sağğına kavuşman dileğiyle.

24- Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle..

25- Kendine çok dikkat et, sen bizim için önemlisin?

26- Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. İnanıyoruzki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz?

27- Kalbimiz seninle, bir an önce gozlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz. Geçmiş olsun!


YENİ BEBEK

1- Yeni bebeğinizle yaşam boyu mutluluklar dilerim.

2- Hayatımıza hoş geldin.

3- Yeni yaşamında sağlıklı, mutlu bir ömür geçirmeni umarım.

4- Hoşgeldin güzel bebek!

5- Yaşamın boyunca tüm güzellikler seninle olsun şirin bebek.

6- Ne muhteşem bir şey başardın, Anne oldun. Bebeğinizin şansıyla, huzuruyla hayatınıza neşe katsın.

7- Canım, canından bir parçaya hayat verdin. Tebrik ederim. En güzel günler sizinle olsun.

8- Aramıza hoş geldin minik melek, yüzünden gülücüklerin eksik olmasın.

9- Ailenin en küçük ve en yeni üyesine merhaba diyor, sağlıklı bir ömür diliyoruz

10- Daha dün gibiydi bebekliğin, şimdi anne oldun, kendi bebeğini dünyaya getirdin. Sevincini paylaşıyor, sağlık dolu bir yaşam diliyorum.

11- Bana dünyanın en değerli hediyesini verdin. Seni çok seviyorum canım.

12- Bebeğimize hoşgeldin diyor, sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

 

13- Bebeğinizle beraber sağlık ve mutluluk dolu yıllar dileriz.
 

14- Minik bebeğin yanaklarından ileriki günlerde öpebilmek dileğiyle.
 

15- ...... bebek ile sağlıklı mutlu nice güzel yıllar dilerim...
 

16- ..... ailesinin yeni bireyine hoş geldin der uzun ömürler dilerim...
 

17- Aileye yeni katılan üye ile birlikte bir ömür boyu mutluklar dileriz.
 

18- Dünyanın en tatlı bebeği, yeni yaşama merhaba! Sağlık ve başarı dolu bir hayat senin olsun.
 

19- Dünyanın en özel duygularından biri olan "anne"lik duygusunun mutluluğunu tüm hayatın boyunca yaşaman dileğiyle. Sevgilerle?
 

20- Yeryüzünün en özel anne ve babası olacaksınız! Bundan hiç şüphem yok, sevgilerle...
 

21- Eşsiz gözlerini hayata açan güzel melek, dilerim hayatta her şey minik yüreğinin istediği gibi olur ve seni kötülüklerden uzak bir yaşam bekler?
 

22- Çok heyecanlıyım, teyze olmanın böylesine mutluluk ve eşsiz bir duygu olabileceğini düşünmemiştim. İkinizi de öpüyorum.


ANNEYE

1- Sana dünyadaki tüm çiçekleri göndermek isterdim canım annem.

2- Yeryüzünde senden daha kıymetli bir şey yoktur benim güzel annem.

3- Beni bu günlere getiren canım anneme...

4- Hayatım boyunca her daim yanımda olan sevgili anneme...

5- Annem, canından can verdin. Sen de benim canımsın. İyi ki varsın!

6- Sen bizim her şeyimizsin, seni çok seviyoruz !

7- Kalbinden eksik etmediğin sevgin ve emeklerin için teşekkürler sevgili anneciğim.

8- Gücüme güç, umuduma umut katan annem, iyi ki varsın!

9- KarşıIıksız tek sevgi anneIerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Anne olunca anlarsın demiştin ya, şimdi daha iyi anlıyorum annem. İyi ki seninIe varım. AnneIer Günü'n kutIu oIsun..

10- Ne zaman zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun. Karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle her zaman yanımda oldun. İyi ki varsın iyi ki benim annemsin. Anneler Günü'n kutlu olsun sevgili annem.

11- Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. AnneIer Günü'n kutIu oIsun.

12- Bu dünyadaki en güvenli sığınağım sensin, tüm fırtınaları atlatmamı sağlayacak değerli limanım. Sen benim en güzel şansımsın, başımın tacısın. Anneler Günü'n kutlu olsun.

13- Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik annem, küçükken bana ninniler söylerdin ya bugün hala kulağımda çınlıyor tatlı sesin. AnneIer Günü'n kutIu oIsun.

14- Senin kucağın, merhametin ve sevgi dolu bakışların beni yaşama bağIıyor sevgiIi anneciğim, AnneIer Günü'n kutIu oIsun

15- Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Hep birlikte olmak dileğiyle...

16- Umut etmekten vazgeçmememin nedeni senin bir gülümsemeni yakalamaktır. Anneler Günü'n kutlu olsun anneciğim.

17- Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine... Gücüme güç, umuduma umut katan annem Anneler Günü'n kutlu olsun anneciğim.

18- Sen evimizin kraIiçesi, başımızın tacısın. Hüznümüzü sevince dönüştüren harika kadın, AnneIer Günü'n kutIu oIsun.

19- Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Anneler Günü'n kutlu olsun.

20- Benim için herşeye katlanan her zaman yanımda olan değeri ölçülmez, dünyanın en güzel annesine. Anneler Günün Kutlu Olsun!
 

21- Fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et deseler, sadece ?ANNEM? derdim. Canım Annem, Anneler Günün Kutlu Olsun!
 

22- Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın, benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni Seviyorum Anneciğim...
 

23- Sevgili Anneciğim, umarım bir gün bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur.
 

24-Anneler Günün Kutlu Olsun. Sevgili annem, hangi gün aklımda değilsin ki!


BABAYA

1- Hayatımdaki en önemli varlık olan babama...

2- Birlikte nice, mutlu günler geçirmemiz dileğiyle...

3- Dünyamdaki en değerli adama...

4- Canım babama. Seni seviyorum.

5- Babam, sen var olduğun sürece hiç korkmuyorum. İyi ki varsın!

6- Sen bizim her şeyimizsin, seni çok seviyoruz!

7- İlk adımlarımı atarken uzattığın ellerini bir ömür çekme üzerimden babacığım

8- Herkes babişko olamaz! Dünyanın en mükemmel babası, iyi ki bizimlesin!

9- Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece "BABA" derdim. Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

10- Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!11- Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

12- Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın... Babalar Günün kutlu olsun.

13- Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

14- Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun... Babalar Günün kutlu olsun.

15- Sen güçlü bir çınadebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun... Babalar Günün kutlu olsun.

16- Evimizin yakışıklısı... Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar Günün kutlu olsun.

17- Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk patronum ve sürekli danışmanım canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, Babalar Günün kutlu olsun.

18- Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar günün kutlu olsun.

19- Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun. Beni her zaman yıldızlara ulaşmaya teşvik ettin ve her şeyin mümkün olabileceğine dair inancımı güçlendirdin. Babalar Günün kutlu olsun!

20- Nezaket, merhamet ve dürüstlük ... Senden öğrendiğim en önemli 3 şey. Kızın/oğlun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

21- En zor durumlarda hepimizi sakinleştirdiğiniz için teşekkürler. Sen her zaman sarsılmaz desteğimiz oldun. Seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

22- Sana en çok ihtiyacım olduğunda ve hatta olmadığı zaman bile orada olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

23- Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Babalar Günün kutlu olsun!

24- Kimse senin kadar sevgi dolu, şefkatli ve çalışkan biri olamaz! Tüm dünyayı dolaşsam da senin gibi birini asla bulamayacağımı biliyorum! Babalar Günün kutlu olsun!

25- Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

26- İyi bir yaşam sürmek için gereken her şeyi senden öğrendim! Her zaman orada olduğun için teşekkür ederim baba! Babalar Günün kutlu olsun! Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacağım. Babalar Günün kutlu olsun!

27- Hayatım boyunca bana öğrettiğin tüm dersleri ve güzel şeyleri hatırlıyorum. Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun önemli değil, önemin asla azalmayacak! Babalar Günün kutlu olsun!

28- Yaşlandıkça hayatımı daha iyi hale getirmek için ne kadar fedakarlık yaptığını daha iyi fark ediyorum. Benim için yaptığın bunca şey için ne yapsam yeterince teşekkür edemem! Seni seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

29- Keşke sana söyleyeceklerimi en iyi kelimelerle ifade edebilseydim. Benim için yaptığın her şey için minnettarım. Senin için bulabileceğim en iyi kelimeler, seni tüm kalbimle sevdiğim! Babalar Günün kutlu olsun!

30- Her zaman yanımda oldun. Dünyayı benim için daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun!

31- Baba kelimesini düşündüğümde, birçok olumlu şey düşünüyorum. Aklımda bir babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olmasının sebebi sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

32- Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir prens/prenses gibi davrandın. Babalar Günün kutlu olsun!

33- Baba, sen olmasaydı, bugün olduğum insan olmazdım. Babalar Günün kutlu olsun!

34- Bazı insanlar kahramanlara inanmazlar çünkü babamla tanışmadılar! Babalar Günün kutlu olsun!

35- Baba; Ironman kadar zeki, Hulk kadar güçlü, Süpermen kadar hızlı ve Batman kadar cesursun. Sen benim en sevdiğim süper kahramansın.

36- Babam olmasa kim bana kahvaltıda pizza yemeyi ve poker oynamayı öğretirdi?

37- Annemin akrabalarının ne dediği önemli değil, en iyi baba sensin.

38- Kalemizin kralı, Babalar Günün kutlu olsun!

39- Bazı süper kahramanlar pelerin giymez! Harika bir gün geçir Süpermen! Babalar Günün kutlu olsun!

40- Annem Babalar Günü’nü kutlamamı söyledi, ama bu seni sevmeme engel değil!

41- Kardeşimle kavga ederken hep beni desteklediğin için teşekkür ederim baba. Babalar Günün kutlu olsun! Senin oğlun/kızın olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

42- Kendime inandığımdan çok daha fazlasına inanan canım babam, Babalar Günün kutlu olsun!

43- Kahramanım ve rol modelim, Babalar Günün kutlu olsun!

44- Bu yaşıma kadar en iyi arkadaşım olduğun için çok teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

45- Hayatımın filminin süper kahramanı sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

46- Dünyanın en mutlu çocuğundan dünyanın en iyi babasına... Babalar Günün kutlu olsun!

47- Benim için en büyük mucize, senin babam olman. Babalar Günün kutlu olsun!

48- Bana hep ilham verdin. Babalar Günün kutlu olsun!

49- Ben daha çocukken, sen de çocuk gibi davranıp benimle oyun oynadığın için, gençliğimde bir derdim olduğunda, beni dinleyip arkadaşım gibi davrandığın için ve ihtiyacım olduğunda ebeveyn gibi davranıp bana akıl verdiğin için sana çok teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi insansın. Babalar Günün kutlu olsun!

50- Baba, benim için yaptığın her şey için sana minnettarım. Eğer sen beni bu kadar iyi yetiştirmeseydin, bugün olmak istediğim kişi olamazdım. Beni tıpkı kendin gibi yetiştirdiğin için teşekkürler. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sen herhangi bir çocuğun hayal edebileceği en iyi babasın. Babalar Günün kutlu olsun!

51- Baba, sen benim kahramanımsın, çünkü bütün hayatım boyunca orada benim için bekliyordun. Sen benim en iyi arkadaşım ve sırdaşımsın. İyi ve kötü zamanlarda ne söyleyeceğini bilir, her gün öğrettiklerinle beni hala şaşırtırsın. Sadece benim için değil, tüm ailemiz için kahramansın. Seni tüm kalbimle seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

52- Benim babam olduğun için o kadar şanslıyım ki, sensiz bir hayat düşünemiyorum. Büyüleyici gülüşünle, her zaman benim parlayan yıldızım olacaksın. Seni çok seviyorum canım babam. Kelimelerle tam olarak ifade edemeyeceğim kadar çok seviyorum seni. Bizim için yaptığın her şey için sonsuz teşekkürler. Babalar Günün kutlu olsun!

53- Bütün felsefelere, bilimlere, mantığa, akıl yürütmelere karşı bana mümkün olan her şeyi yapabileceğimi ve imkansız bir şey olmadığını öğrettin. İmkansızları imkanlı hale getirmeyi senden öğrendim. İnsanlar hiç umut kalmadığını düşündüğünde, imkansız kelimesini düşünmedim bile... Bana öğrettiğin her şey için minnettarım. Babalar Günün kutlu olsun!

54- Benim için her zaman orada olduğunu bildiğim için, bana doğru yolu gösterdiğin için, bana zor geldiğinde, ben bile kendime inanmazken bana inandığın için, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve bana her zaman ilham kaynağı olduğun için... Kısacası benim için yaptığın her şey için teşekkürler baba. Babalar Günün kutlu olsun!

55- Sıcak yürekli ve sevecen olmanı seviyorum. Yumuşak ve düşünceli olmana bayılıyorum. Bir çeşit filozof, yazar, entelektüel ya da eleştirmen gibi derin düşüncelerinin olması bana ilham veriyor. Seninle ilgili daha fazlasını, hiç kimsenin göremediği ve bilmediği şeyleri biliyorum. Benim babam olduğun için her gün Tanrı’ya şükrediyorum. Seni seviyorum baba. Babalar Günün kutlu olsun!

56- Her günümü aydınlatan gülümsemelere sahipsin. Övgü dolu sözlerinle beni her zaman çok iyi hissettiriyorsun. Dileklerimin gerçekleşmesi için ne yapması gerektiğini biliyorsun. Her zaman bana anlatacak en iyi hikayeleri olan kişisin. Ve en önemlisi, çok iyi bir dinleyicisin. Sabırlısın, naziksin ve en iyi baba sensin. Bulmayı umduğum en iyi arkadaşsın. Ve bunu yüksek sesle söylemekten gurur duyuyorum, seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

57- Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla, babacığım bir günümde değil her günümdesim. Babalar Günün Kutlu Olsun.

58- Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam, dünyayı bile fethedebileceğimi zannediyorum. Çünkü bana hep güç verirsin, Babalar Günün Kutlu Olsun.

 

59- Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin?
 

60- İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar Günün Kutlu Olsun.
 

61-Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar Günün Kutlu Olsun.
 

62-Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz. Babalar Günün Kutlu Olsun.


ÖĞRETMENLER GÜNÜ

1- Bizleri çiçek gibi yetiştirip sevgisini eksik etmeyen öğretmenimize, gününüz kutlu olsun.

2- Bizi bu günlere getiren sevgili öğretmenimize, öğretmenler gününüz kutlu olsun.

3- Okul hayatımızda bize annelik yapan değerli öğretmenimize...

4- Okul hayatımızda bize babalık yapan değerli öğretmenimize...

5- Bizlere eğitim vererek geleceğe hazırlayan kıymetli öğretmenimize...

6- Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

7- Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

8- Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

9- Bir Ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve ögretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

10- Bizimle hayatı paylaşan; bize hayatı öğreten, birey olma çabasında yol gösteren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

11- Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

12- Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bur millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır. (Atatürk)

13- Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

14- Başarılı nesiller yetiştiren kıymetli öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü kutlu olsun.

15- Başöğretmen Atatürk’ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

16- Doğruya, güzelliğe, odur yolu gösteren odur hep geleceğe güvenle gülümseyen. Bir ana, bir babadır çocuklara sunulan. Odur eli öpülen, odur fedakâr insan. Öğretmenler gününüz kutlu olsun...


ÖZÜR MESAJLARI

1- Ağlamak ile teselli olunsaydı, denizler hediye ederdim sana.... Çok özür diIerim. Beni affedebilecek misin?

2- Bilseydim sözlerimin bu kadar inciteceğini, yemin eder bir ömür sessiz kalırdım. Hatasız kul olmazmıs

3- Affetmek kadar yüce bir duygu yoktur derler. Ey gönlümün en yücesi, ey kalbimin hükümdarı... Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet....

4- Beyaz bir güvercin yollamak istedim sana ancak o bile çok kızdı bana. Nasıl kırar mışım bu güzel halbi. Sahi nasıl kırdım ben seni? Çok özür dilerim...

5- Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbimle kapına geldim, beni içeri alır mısın?

6- Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi... Kalbimin bahar kokulu köşesi, gel affet şu garibi.

7- Anladım beni görmek istemiyorsun ama bu güllerin ne günahı var? Sana olan sevgimi haykırmaya ve özür dilemeye geldiler. Onlara kulak verir misin?

8- Büyükler her zaman haklı değildir. Onlar da büyük hatalar yapar ancak affetmek büyüklüktür. Gel sen büyüklük yap bu sefer bana ve affet beni.

9- Küçük hatalar kocaman tebessümlerle kaybolurmuş. Bana kocaman gülümser misin?

10- Günlerdir gözüme uyku girmiyor. Sanki kalbim iki dudağının arasında atıyormuş. Bi affettim desen, hayata dönerim yeniden...

11- Güzel yüzünü soldurmaya ve eşsiz kalbini üzmeye sebep olduysam, lütfen affet beni. Hiç olmamasını dilerdim ama ne yazık ki oldu! Umarım bu çiçekler gözlerinin tekrar ışıldamasını sağlar.

12- Sensiz hiçbir şeyin tadı yok. Tüm duygulara anlam katan yalnızca senin sevgin. Seni seviyorum. Lütfen beni affet!

 

13- Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

14- Bu çiçek ile sevgimi de gönderiyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.


KADINLAR GÜNÜ MESAJLARI

1- Kadınların özgür olabildiği, kadına saygının olduğu bir yıl olması dileğimle... Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

2- "8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günümüz umutla dolu yarınlara olsun..."

3- "Dünyada her şey kadının eseridir." Mustafa Kemal Atatürk

4- "Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun."

5- 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.


RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

1- Bu bayramda yüzünüz de hep gülümseme, kalbinizde huzur olsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

2- Şeker tadında bir Ramazan Bayramı geçirmenizi diler, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederiz iyi bayramlar...

3- Gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, Dostluğu, sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz nica bayramımız mübarek olsun.

4- Ramazan bir olmaktır, birlik olmaktır, birlikte olmaktır. Sevdiklerinizin hep yanınızda olduğu nica bayramlar geçirmeniz dileğiyle...

5- En güzel anıları birlikte paylaşmak, her bayramda hatırlanmak dileğiyle...

6- Sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz

7- Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınızı kutlarım.

8- Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir bayram dilerim

9- Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara. Ramazan Bayramınızı kutlar, küçüklerin ellerinden, büyüklerin gözlerinden öperim.

10- Mübarek Ramazan Bayramının size ve sevdiklerinize mutluluk, huzur ve refah getirmesi dileğiyle. Ramazan bayramınız mübarek olsun.. .

11- Ramazan Bayramının güzelliğini ve bereketini yaşadığınız, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar dilerim.

12- Hayırlı bayramlar diler mutlu ve sağlıklı daha nice bayramlar geçirmenizi temenni ederiz.
 

13- Bayramda yanınızda olamadığımız için üzgünüz, dileriz bu çiçekler size bizi hatırlatır.
 

14- Senin ve ailenin bayramını kutlar, bayramla birlikte nice mutlu ve huzurlu günler dilerim...


YENİ YIL MESAJLARI

1- Bu yıl senin yılın olacak, buna inanıyorum. Başta sağlık, mutluluk ve huzur, nice başarılar hep seninle olsun. Yeni yılın kutlu olsun!

2- Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. İyi Yıllar..

3- Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

4- Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu yıllar...

5- Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

6- Yeni yılın sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

7- Kapının aşk ile çalacağı, mutluluğa doyamayacağın, sürprizlerle dolu şahane bir yıl diliyorum sana. Yeni yılın kutlu olsun.

8- Dostluğumuza bir yıl daha eklemenin sevincini yaşıyorum. Yeni yıldan dileğim ise; birlikte nice yıllara, sağlıkla ve mutlulukla... İyi ki varsın!

9- Yeni yılınızı kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler...

10- Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

11- Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş diyorlar. Ben de yeni yıla seni gülümseterek başlamak istedim. :) Yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın.

12- Birlikte daha nice yılları huzurlu ve mutlu geçirmek dileğiyle?
 

13- Yeni yılın hayatınıza yeni ufuklar ve yepyeni başlangıçlar getirmesi dileğiyle?
 

14- Eskiyi geride bırakıp yeni başlamanın canlı ve heyecanlı duygusu yüreğinizi şenlendirsin ve yeni yıldan beklediğiniz tüm güzellikler gerçekleşsin?

 

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

1- Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

2- Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barıştığı, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun!

3- Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk getirsin. Sevinç ve huzur dolu bir Kurban Bayramı dilerim.

4- Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşmaktır. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı paylaşmaktır. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı dilerim.

5- Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...

6- Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...

7- Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

8- Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin. Bayramınız Kutlu olsun...

9- Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun!

10- Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...

11- Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği; mutluluk içinde , sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle...

12- Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle.


EVLİLİK TEBRİKLERİ

1- Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle...

2- Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz... Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın!

3- Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

4- Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda, her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın...

5- "Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yasamanızı dilerim... "

6- Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim.

7- Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın. Mutluluklar dilerim.

8- Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz... Ömür boyu, sonsuz mutluluklar!

9- Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar...

10- Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Umarım her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu olursunuz.

11- Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle...


NİKAH - YILDÖNÜMÜ

1- Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

2- Allah bir yastıkta kocatsın.

3- Mutluluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimizle.

4- Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.

5- Tebrik eder, mutlu ve huzurlu bir yaşam dileriz.

6- Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Mutluluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileklerimizle?

7- Elimizde olmayan nedenler yüzünden yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Dileriz mutlu ve sağlıklı bir yaşam sizin olur.


8- Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sürsün.

9- Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum. Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın! Mutluluklar?


TEŞEKKÜR MESAJLARI 

1- Yardımlarınız için teşekkür ederim.

2- Benim için yaptıklarınızdan dolayı minnettarım.

3- İnceliğinizden dolayı, teşekkür ederim

4- İlginize sonsuz teşekkürler.

5- Yakın ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.


EMEKLİLİK

1- Nihayet boş vaktin oldu, ama biliyoruz ki sen yerinde duramazsın.

2- Seni unutmayacağız, yeni yaşamında da tüm güzellikler senin olsun.

3- Bundan sonraki yaşantında sağlık ve mutluluk dileriz.

4- İlerdeki yaşantında da mutluluklar dileriz.

5- Artık bolca dinlenmeyi hak ediyorsun. Umarım emeklilik dönemin de mutlu ve huzurlu geçer.