Hakkımızda

OrkidemCicek.com Türkiye'de kaliteli dekoratif çiçek ve vazolarıyla ve en taze çiçekleri göndermeyi sağlamak için 2000 yılında kurulmuştur.

Her gün aynı gün teslimat gerçekleştiren OrkidemCicek,sizlere hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir.

Siparişiniz bize ulaştıktan sonra gönderim bölgesine en yakın dağıtım kanallarımız tarafından belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda sizleri siparişinizin her aşamasında e-mail ve sms ile bilgilendirip uçtan uca titizlikle takip etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmayı amaçlayan OrkidemCicek, etkileyici taze çiçek aranjmanlarının yanında dekoratif ve şık yeni vazolarıyla da fark yaratmayı amaçlıyor. Başka hiçbir sitede göremeyeceğiniz farklı çiçek tasarımları ve çiçek aranjmanları ile yenilikçi sürprizler hazırlayan orkidemcicekcilik, özel günlerdeki en büyük yardımcınız olacak.

Çiçek göndermek için her zaman yenilikçi çözümler üreten ve üretmeye de devam edecek OrkidemCicek, %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır.

Usta eli değmiş çiçek aranjmanlarını müşterilerine etkileyici sunumlarla ulaştırmayı amaçlayan OrkidemCicek ile sevdiklerinizi mutlu etmek artık çok kolay.

Sosyal ağlarda bizi Facebook,Instagram,Twitter,Youtube profillerimizden takip ederek, firmamız hakkında en güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.