Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, banka (debit) kartı,BKM Express ve Garanti Pay aracılığıyla siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz. Satıcının OrkidemCicek.com Mağazacılık ve İnternet Hiz. olmadığı pazaryeri (marketplace) ürünlerinde, ödeme seçeneği olarak sadece kredi kartını kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı ile ödeme

OrkidemCicek.com'da Visa, MasterCard ve American Express kartlarınızı kullanarak tek çekim ve taksit seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Taksitli ödeme yapabilmeniz için kullanmış olduğunuz kartın Bonus, World, Maximum, Paraf, CardFinans, Axess ve Advantage programlarına dahil olması gerekiyor.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3'üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3'üncü kişiler tarafından görülememekte, OrkidemÇiçek.com tarafından kayıt edilmemektedir.

Banka Kartı (Debit Kart) ile ödeme

OrkidemÇiçek.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.